K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Konkursy międzypokoleniowe

0

Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora zaprasza do udziału w aż trzech ogólnopolskich konkursach organizowanych przez przy wsparciu finansowym Ministerstwa Edukacji i Nauki. W konkursach można brać udział do 3 grudnia 2022 roku. Swoje zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: [email protected], w tytule maila wpisując nazwę konkursu, którego dotyczy zgłoszenie.

„Ogólnopolski konkurs artystyczny „Mój czas z dziadkami” polega na pokazaniu jak dzieci spędzają czas ze swoimi dziadkami. Forma jest dowolna! Można przesłać zdjęcie, opis, film lub pracę plastyczną. Informacje o konkursie i regulamin znajduje się na stronie internetowej Głosu Seniora: https://glosseniora.pl/2022/11/15/ogolnopolski-konkurs-artystyczny-moj-czas-z-dziadkami/

Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki „Nieznani Bohaterowie Niebios” polega na przygotowaniu prac plastycznych lub wierszy upamiętniających bohaterskie czyny lotników alianckich niosących wsparcie walczącej Polsce. Informacje o konkursie i regulamin znajduje się na stronie internetowej Głosu Seniora: https://glosseniora.pl/2022/11/17/ogolnopolski-konkurs-plastyczno-literacki-nieznani-bohaterowie-niebios/

Ogólnopolski konkurs „Pro-seniorski junior roku” polega na pokazaniu nam w jaki sposób dzieci pomagają osobom starszym. Można zgłaszać siebie lub znaną nam osobę przesyłając opis takiej osoby wraz ze zdjęciem. Informacje o konkursie i regulamin znajduje się na stronie internetowej Głosu Seniora: https://glosseniora.pl/2022/11/16/pro-seniorski-junior-roku-ogolnopolski-konkurs-miedzypokoleniowy/”

Dla zwycięzców każdego z konkursów przewidziane są nagrody – piszą organizatorzy i serdecznie zapraszają do udziału. (opr. rkh)

Skomentuj