K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wigilia w SKB Energa Czarni

0

Spotkanie wigilijne w Słupskim Klubie Bokserskim Energa Czarni odbyło się w miniony piątek, skupiając liczne grono byłych i aktualnych pięściarzy i trenerów oraz zarząd klubu. Uczestniczyło w nim ponad 150 osób. Obecny był także honorowy prezes SKB Energa Czarni Słupsk, brązowy medalista olimpijski Kazimierz Adach.
.
Podczas wieczoru wigilijnego zawodnicy, trenerzy oraz działacze jak co roku podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Na świątecznym stole pojawiło się wiele tradycyjnych potraw. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania.
.
Wigilia w gronie sportowców stała się okazją do podsumowania całorocznych sukcesów młodych pięściarzy. Każdy zawodnik otrzymał paczkę ze słodyczami i dyplom, a najlepsi dodatkowo puchary za godne reprezentowanie w meczach i turniejach Klubu SKB Energa Czarni Słupsk. Puchary wręczali prezes Marek Pałucki, olimpijczyk Kazimierz Adach oraz trenerzy Jerzy Walczuk i Eugeniusz Gołębiowski. Tradycyjnie już od lat spotkania wigilijne w klubie przebiegają w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. (opr. jwb)

Skomentuj