K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zgłoszenia kandydatów do prestiżowych nagród miasta

0

Władze Ustki zapraszają mieszkańców oraz przedstawicieli stowarzyszeń i instytucji działających na terenie kurortu do zgaszania kandydatów do dwóch nagród przyznawanych corocznie za wyjątkowy wkład w rozwój miasta oraz kreowanie jego wizerunku. Honorowa Nagroda Ustczanina Roku dedykowana jest osobom, które aktywnie uczestniczą w życiu społeczności usteckiej, są inicjatorami projektów i inicjatyw na rzecz miasta, aktywizują mieszkańców, przyczyniając się do zwiększenia atrakcyjności życia w Ustce. Honorowa Nagroda Ambasadora Miasta Ustka trafia natomiast do tych osób lub podmiotów, które swoimi działaniami popularyzują Ustkę w kraju lub za granicą.
.
Kandydatów można zgłaszać od dziś do 28 lutego 2023 roku. Regulaminy przyznawania nagród oraz formularze zgłoszeń w wersji papierowej dostępne są w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Ustka, natomiast w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.ustka.pl w zakładce osobistości. Dane do kontaktu z przedstawicielem urzędu: [email protected], tel. 59 815 43 13 lub 696 057 076. Adres: Urząd Miasta Ustka, ul. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka, tel. 59 81 54 300, e-mail: [email protected]
.
W roku ubiegłym zaszczytnymi nagrodami nadmorskiego kurortu uhonorowane zostały dwie kobiety – Aneta Jadowska jako Ambasadorka Miasta Ustka oraz Dagmara Górecka-Basińska jako Ustczanka Roku. (jwb)

Skomentuj