K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Tragiczny wypadek na ulicy Szczecińskiej

0

Dzisiaj około godziny 9.30 na ulicy Szczecińskiej przy skrzyżowaniu z Małcużyńskiego i Braci Gierymskich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęła w nim 76-letnia kobieta idąca chodnikiem, w którą uderzył samochód osobowy. Trzy osoby podróżujące toyotą zostały ranne.
.
Dzisiaj około godziny 9.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło przy ulicy Szczecińskiej. Na miejsce od razu skierowani zostali funkcjonariusze słupskiej drogówki, którzy wstępnie ustalili, że 73-letni kierujący toyotą, jadąc ulicą Szczecińską w stronę centrum miasta, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległe pasy ruchu, wjechał na chodnik i uderzył w idącą nim 76-letnią kobietę. Następnie toyota, która uderzyła jeszcze w barierki, przewróciła się na bok. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła piesza, a trzy osoby, które podróżowały toyotą, zostały przewiezione na SOR. 73-letni kierowca był trzeźwy.
.
Na miejscu trwały policyjne czynności z udziałem technika kryminalistyki. Policjanci wykonywali oględziny, zabezpieczali ślady, a także przesłuchiwali świadków zdarzenia. Na podstawie zebranego materiału dowodowego będą ustalać dokładny przebieg oraz okoliczności tego wypadku. (jwb, fot. K6 Info)

Skomentuj