K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zatrzymani za narkotyki i dopalacze

0

W tym tygodniu słupscy policjanci zatrzymali 38-letnią kobietę, która ukrywała dopalacze w miejscu zamieszkania, a także 38-letniego mężczyznę, u którego znaleziono marihuanę i amfetaminę. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
.
Słupscy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową w wyniku prowadzenia czynności operacyjno-rozpoznawczych ustalili, że jeden z mieszkańców Słupska może posiadać narkotyki. We wtorek mundurowi podjęli wobec niego interwencję. 38-latek oświadczył, że nie posiada przy sobie żadnych środków odurzających, jednak podczas przeszukania znaleziono w jego kieszeniach woreczki z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Dokładne sprawdzenie i zważenie znalezionych środków wykazało blisko 35 gramów amfetaminy i 9 gramów marihuany. 38-letni słupszczanin usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
.
Jak informuje KMP w Słupsku, policjanci z wydziału kryminalnego przeszukali także jedno z mieszkań w gminie Potęgowo. W wyniku prowadzonych czynności znaleziono i zabezpieczono blisko 28 gramów substancji psychoaktywnych. Mundurowi zatrzymali 38-letnią kobietę, która usłyszała zarzut posiadania nowych substancji psychoaktywnych. Znalezione środki zostały przekazane do laboratorium, a przeprowadzone badanie wskaże ich dokładny skład. Za to przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności oraz pozbawienia wolności do 3 lat. (opr. jwb)

Skomentuj