K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Poszukiwany znaleziony z narkotykami

0

Słupscy policjanci zatrzymali 42-latka, który był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. W trakcie interwencji okazało się, że poszukiwany mężczyzna nie zaprzestał swojej dotychczasowej przestępczej działalności.

– Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Słupsku w toku prowadzonych czynności ustalili miejsce pobytu 42-letniego mężczyzny, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w związku popełnionymi wcześniej przestępstwami narkotykowymi – informuje Jakub Bagiński, oficer prasowy KMP w Słupsku. – Policjanci zapukali do mieszkania, w którym miała ukrywać się poszukiwana osoba, jednak nikogo w nim nie zastali. Uwagę funkcjonariuszy zwróciły jednak odgłosy dochodzące z jednej z piwnic, a po wejściu do niej policjanci zauważyli 42-letniego poszukiwanego słupszczanina. W trakcie przeszukania pomieszczenia dzielnicowi znaleźli woreczek z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie mundurowi prowadzili z nim dalsze czynności procesowe. Dokładne sprawdzenie i zważenie znalezionych środków odurzających wykazało, że są to blisko 22 gramy amfetaminy.

Z uwagi na wcześniejsze przestępstwa narkotykowe, słupszczanin najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu. 42-latek usłyszał również zarzut posiadania narkotyków, za co grożą mu kolejne 3 lata pozbawienia wolności. (opr. rkh)
Fot. KMP Słupsk

Skomentuj