K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Nowi komendanci komisariatów

0

W minioną środę w Komisariacie Policji w Ustce oraz Komisariacie Policji II w Słupsku odbyły się uroczystości powierzenia obowiązków nowo powołanym komendantom tych jednostek. W ceremoniale uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, policjantów i pracownicy komisariatów.

Podczas uroczystości w Komisariacie Policji w Ustce komendant miejski policji w Słupsku podinsp. Mariusz Mejer wręczył rozkazy o powierzeniu obowiązków na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Ustce nadkom. Tomaszowi Radzimirskiemu, dotychczasowemu zastępcy komendanta tej jednostki. Jego zastępcą została mianowana podkom. Anna Sławińska-Bubele, dotychczasowa kierownik referatu dochodzeniowo-śledczego w Komisariacie Policji II w Słupsku.

poinformował, że –Trzy godziny później podobna uroczystość odbyła się w gabinecie komendanta Komendy Miejskiej Policji w Słupsku – informuje Jakub Bagiński, oficer prasowy KMP w Słupsku informuje. – Komendant miejski podinsp. Mariusz Mejer powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku komendanta Komisariatu Policji II w Słupsku podinsp. Adamowi Szerszeniowi, dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji w Ustce.

Wszyscy awansowani policjanci otrzymali rozkazy personalne. Komendant miejski przekazał także życzenia sukcesów na nowych stanowiskach. (opr. rkh)

Skomentuj