K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wznowienie ruchu na ulicy Wiejskiej

0

W związku z zakończeniem prac remontowych na ulicy Wiejskiej w Słupsku od czwartku, 25 maja, w obu kierunkach przywrócona zostanie stała organizacja ruchu. Zmienią się tym samym trasy linii autobusowych nr 1, 3, 7, 8, 15, 16 i 21.
.
Jak informuje Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku, udostępnienie jezdni wschodniej ulicy Wiejskiej wiązać się będzie z wycofaniem dotychczas obowiązujących tras objazdowych przez ulice Kniaziewicza i Gdańską oraz Kozietulskiego i Gdańską. Zmiany obowiązywać będą od czwartku, 25 maja.
.
Trasy linii nr 1, 8 i 21 od osiedla Akademickiego w kierunku centrum miasta ponownie będą przebiegały ulicami Bohaterów Westerplatte, Wiejską i Pobożnego.
.
Trasy linii nr 3 i 7 od osiedla Westerplatte w kierunku centrum miasta będą przebiegały ulicami Bohaterów Westerplatte, Wiejską i Pobożnego.
.
Trasy linii nr 15 i 16 od osiedla Westerplatte w kierunku centrum miasta będą przebiegały ulicami Bohaterów Westerplatte, Wiejską i Zamkową.
.
Przystanek „Wiejska” na jezdni wschodniej będzie funkcjonował w formie peronu wyspowego, a dla autobusów zostanie udostępniony buspas.
.
Uwaga! Z uwagi na trwającą przebudowę ulicy Armii Krajowej ZIM informuje, że nadal obowiązywać będą objazdy ulicami Kilińskiego i Kaszubską. (opr. jwb)

Skomentuj