Województwo pomorskie
Posypały się mandaty…
W ramach działań „Niechronieni użytkownicy ruchu drogowego” policjanci zwracają szczególną uwagę na zachowania kierowców oraz pieszych. Od początku roku lęborscy funkcjonariusze nałożyli łącznie kilkadziesiąt mandatów karnych na kierujących pojazdami i na pieszych przechodzących przez jezdnię w miejscach niedozwolonych. Policjanci referatu…





