Województwo pomorskie
Ewakuacja na Sienkiewicza
Do realnego zagrożenia zdrowia i życia lęborczan doszło w poniedziałek, 15 stycznia, w kamienicy przy ulicy Sienkiewicza w Lęborku. Lokatorzy podejrzewali, że w budynku może ulatniać się gaz. Straż pożarna potwierdziła zgłoszenie. Konieczna była ewakuacja mieszkańców. Niebezpiecznie było w jednej…





