Ustka
Magistrat na kwarantannie
Z powodu koronawirusa kilkanaście osób z usteckiego magistratu, a wśród nich burmistrza, skierowano na przymusową kwarantannę. To efekt potwierdzenia obecności SARS-CoV-2 u jednego z pracowników spółki miejskiej. Informację o pracownikach Urzędu Miasta Ustka skierowanych na kwarantannę z powodu kontaktu z…





