Słupsk
Kamienica po rewitalizacji
Dzisiaj w Słupsku odbyła się nietypowa uroczystość. W zakończeniu rewitalizacji i oddaniu w użytkowanie kamienicy przy ul. Kopernika 18 uczestniczyła prezydent miasta Krystyna Danilecka-Wojewódzka. Kamienica przy ulicy Kopernika 18 w Słupsku ma ciekawą historię. Wybudowana (1935 r.) przed II wojną…





