O nas

Jesteśmy operatorem telewizji kablowej i internetu. Swoje usługi realizujemy od 2002 roku. Obszarem działania obejmujemy w Polsce przede wszystkim powiaty słupski i lęborski. Infrastruktura sieci bazuje głównie na szkielecie światłowodowym i zbudowana jest w oparciu o najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne. Nasze serwery monitorowane są 24h na dobę, a usługi zabezpieczone sieciowymi systemami wykrywania włamań i antywirusowymi. Pozwala to na utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu stabilności i bezpieczeństwa. Zaufało nam wiele podmiotów z sektora prywatnego, instytucji samorządowych i oczywiście klientów indywidualnych.

Emitujemy lokalny serwis informacyjny, zarówno w wersji telewizyjnej jak i internetowej, przygotowywany przez własny zespół redakcyjny. Skupiamy się przede wszystkim na tematyce lokalnej, informacjach samorządowych, kulturalnych i sportowych. Tworzymy też bogatą publicystykę społeczną, tematycznie często wykraczającą poza region. Oferujemy również usługi reklamowe z wykorzystaniem materiałów powierzonych oraz własnych.

Ponadto prowadzimy działalność związaną z planowaniem, budową i serwisem sieci telekomunikacyjnych w oparciu o aktualne i najnowsze standardy przesyłu sygnału. W tym celu utrzymujemy kontakty handlowe z potentatami branż elektrotechnicznych i telekomunikacyjnych, a także posiadamy własne zaplecze sprzętowe oraz wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu możemy sprostać wszelkim potrzebom klientów w szeroko rozumianej branży telekomunikacyjnej.