K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Ciała w rzece

0

W miniony weekend służby wyłowiły z rzeki dwa ciała niezidentyfikowanych osób. Jednym z topielców może być poszukiwany od kilku dni mężczyzna. Śledczy będą teraz wyjaśniać okoliczności zdarzeń.

Policjanci od kilku dni prowadzili poszukiwania jednego z mieszkańców Słupska. Śledczy podejrzewali, że do zaginięcia mogło dojść w pobliżu Słupi, dlatego wspólnie ze strażakami zdecydowali się przeszukać koryto rzeki. Tam też w piątek w godzinach popołudniowych, na wysokości ulicy Borchardta, znaleziono ciało mężczyzny

Na miejscu policjanci i prokurator prowadzili działania zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci tego mężczyzny i jego tożsamości – mówi kom. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy KMP w Słupsku. Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Po ich przeprowadzeniu będzie znana przyczyna zgonu tego mężczyzny.

Następnego dnia policjanci otrzymali zgłoszenie o kolejnych zwłokach znajdujących się w rzece. Robert Czerwiński informuje, że i w tej sytuacji zwłoki zostały wydobyte z wody, policjanci zabezpieczyli wszelkie ślady, a ciało przekazane zostało do badań anatomopatologicznych.

W obydwu przypadkach śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci tych osób. Obecnie trwają intensywne działania zmierzające do ustalenia tożsamości denatów. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.