K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Żegnanie lata

0

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie festynem w parku jordanowskim zakończył letnią akcję prowadzoną dla dzieci z placówek wsparcia dziennego. Były gry i zabawy oraz poczęstunek dla łakomczuchów.

Coroczna zabawa w parku jordanowskim kończy wakacje podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Dzięki zaangażowaniu pracowników placówek wsparcia dziennego czas letni wypełniono dzieciakom rozmaitymi atrakcjami. Wszystko po to, aby nikt nie mógł narzekać na nudę.

To tradycyjna impreza, która jest podsumowaniem dwóch miesięcy akcji letniej, którą prowadziły wszystkie placówki wsparcia dziennego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. W tym czasie dzieci miały bardzo dużo atrakcji, chodziły do kina, na kręgle, uczestniczyły w różnego rodzaju warsztatach w bibliotece i ceramikarni. Dzisiaj pomimo bardzo złej pogody wszystkie cztery placówki są obecne, mamy imprezę „Sabat czarownic”, dużo gier i zabaw tematycznych – mówi Sebastian Ferenc ze słupskiego MOPR-u.

Pochmurna i deszczowa pogoda nie odstraszyła młodych, którzy licznie zebrali się w parku przy ulicy Zygmunta Augusta. Na miejscu czekały na nich zabawy z czarownicami i bufet pełen przekąsek. Nie zabrakło sabatowych czarów czy puszczania baniek mydlanych na wietrze. Teraz dzieci z akumulatorami naładowanymi pozytywną energią, mogą w pełni oddać się obowiązkom, które czekają na nich w nowym roku szkolnym. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.