Polska
Słupscy radni miejscy zainaugurowali kadencję
Dzisiaj, 7 maja, odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Słupsku, która zainaugurowała nową kadencję samorządową 2024-2029. Radni, których wyborcy obdarzyli mandatem 7 kwietnia, odebrali zaświadczenia i złożyli ślubowanie. Ten akt był także udziałem wybranej na drugą kadencję prezydencką Krystyny…





