Polska
Bezpłatne lodowisko na placu Zwycięstwa
Po kilku latach przerwy do Słupska powraca lodowisko. Tym razem w zmienionej formule, jako zadanie budżetu obywatelskiego, bezpłatne dla mieszkańców, i w zmienionej postaci – z taflą syntetyczną. Funkcjonować będzie przez dwa tygodnie szkolnych ferii. Na powierzchni 200 mkw. jednocześnie…





