Polska
Dwa srebra i złoto
Dwa srebrne i jeden złoty medal wywalczyły drużyny Salosu Słupsk podczas XXVI Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej w Kutnie. W Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej, które odbywały się w Kutnie, Salos Słupsk reprezentowały dwa zespoły piłkarskie i jeden koszykarski dziewcząt. Łącznie w…





